Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara honlapja új, praktikus funkcióval bővült. A Vállalkozói Piactér célja, hogy szélesítse a vállalkozók piaci lehetőségeit, egyszerűbbé tegye az új üzleti kapcsolatok kialakítását és a meglévő kapcsolatok fenntartását.

Tekintse meg a legfrissebb szlovén üzleti híreket, ajánlatokat!

A koronavírus járvány miatt az utas vagy az utazásszervező által felmondott szerződések esetében a 242/2020. (V. 27.) Kormányrendelet lehetővé tette a későbbiekben felhasználható utalvány kibocsátását.

Az Artisjus megkezdte a 2020. második negyedévének számlázását mindazon vállalkozások felé, amelyek nyilvános zenefelhasználást végeznek. Tájékoztató a legfontosabb tudnivalókról, teendőkről.

Tekintse meg a horvát híreket és tendereket!

Tekintse meg a román híreket és tendereket!

Július 1-jétől számlaadat-szolgáltatásra kötelezettek azok az áfaalanyok, akik belföldön nyilvántartásba vett áfaalany részére belföldön teljesítenek termékértékesítést, szolgáltatásnyújtást, és erről számlát, számlát helyettesítő okmányt állítanak ki.

Magyarország az EU-büdzséből való részesedésénél kisebb arányban profitál majd azokból az új forrásokból, amelyeket a 750 milliárd eurós újjáépítési eszközből bocsát majd az Unió a tagállamok részére.