Veszprém városban 30,76 m³/nap vízkontinges eladó. Várják azon vállalkozások érdeklődését, akik tevékenységükhöz nagyobb mennyiségű víz- csatornaszolgáltatást kívánnak igénybe venni a jövőben.

Az egyszerűsített vállalkozói adó, közismertebb nevén az eva 2020. január 1-jén megszűnik. Az evások 2019. december 31-ig dönthetnek arról, milyen adózási formát választva folytatják jövőre tevékenységüket.

A NAV Veszprém Megyei Adó- és Vámigazgatósága az evás egyéni vállalkozóknak személyes konzultáció során segít a döntésben.

Az oroszországi Expocentre a legnagyobb orosz kiállításszervező cég, amelynek már elérhető a 2020-as kiállítási programja. Az Expocentre 165 000 m2-es kiállítóterülete 9 pavilont és 39 multifunkcionális termet foglal magába. A cég évente több mint 100 nemzetközi kereskedelmi vásárt/show-t szervez összesen több mint egymillió látogatóval és harmincezer kiállítóval közel 100 országból.

Tekintse meg a horvát híreket és tendereket!

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályaorientációs tevékenységei keretében egészségügyi szakmákat bemutató tájékoztató napot szervezett Pápán, a Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézet közreműködésével.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a Dunagáz Gázipari Oktatási és Minősítő Zrt.-vel együttműködve  december 5-én tanfolyamot szervezett gázszerelők részére a 16/2018. (IX.11.) ITM rendelet szerint.

Jóváhagyta az új Európai Bizottság összetételét az Európai Parlament Strasbourgban 2019. november 27-én. Ehhez egyszerű többségre volt szükség, ami bőven megvolt.

Az Európai Bizottság új elnöke, Ursula von der Leyen és az új uniós biztosok december elsején megkezdték közös munkájukat. A Bizottság magyar tagja, Várhelyi Olivér szomszédságpolitikai és bővítési biztos lesz a következő öt évben.

Tájékoztatjuk a Tisztelt Fogyasztókat és Vállalkozásokat, hogy a Veszprém Megyei Békéltető Testület a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara ünnepi ügyfélfogadási rendje szerint 2019. december 23-31. között ÜGYFÉLFOGADÁSI SZÜNETET tart.