Tekintse meg a horvát híreket és tendereket!

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályaorientációs tevékenységei keretében egészségügyi szakmákat bemutató tájékoztató napot szervezett Pápán, a Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézet közreműködésével.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a Dunagáz Gázipari Oktatási és Minősítő Zrt.-vel együttműködve  december 5-én tanfolyamot szervezett gázszerelők részére a 16/2018. (IX.11.) ITM rendelet szerint.

Jóváhagyta az új Európai Bizottság összetételét az Európai Parlament Strasbourgban 2019. november 27-én. Ehhez egyszerű többségre volt szükség, ami bőven megvolt.

Az Európai Bizottság új elnöke, Ursula von der Leyen és az új uniós biztosok december elsején megkezdték közös munkájukat. A Bizottság magyar tagja, Várhelyi Olivér szomszédságpolitikai és bővítési biztos lesz a következő öt évben.

Tájékoztatjuk a Tisztelt Fogyasztókat és Vállalkozásokat, hogy a Veszprém Megyei Békéltető Testület a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara ünnepi ügyfélfogadási rendje szerint 2019. december 23-31. között ÜGYFÉLFOGADÁSI SZÜNETET tart.

Tájékoztatjuk Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara ünnepi ügyfélfogadása a következők szerint alakul:

2019. december 7. (szombat) 8-12 óráig

2019. december 14. (szombat) 8-12 óráig

2019. december 23-31. között ÜGYFÉLFOGADÁSI SZÜNET

A legnagyobb megtakarítást biztosító adózási forma kiválasztásában most is segít cégeknek a Pénzügyminisztérium kiva-kalkulátora. Minden cégnek megéri a próbaszámításokat elvégezni, hiszen a kisvállalati adó (kiva) választásával az áttérésre jogosult, foglalkoztatottal rendelkező cégeknek több mint a 80 százaléka jobban jár.

A kamara és a Pannon Egyetem által menedzselt Veszprém Megyei Humán Szakemberek Klubja 2019. november 27-én a JOST Hungária Kft.-nél tartotta klubülését.