bővebben
Elfogadom
AA

Álláspályázat - Pályaorientációs tanácsadó

2019. április 30.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályázatot hirdet pályaorientációs tanácsadó munkakör betöltésére.

Fő feladatok:

  • az általános iskola 6-7-8. évfolyamos tanulói és a gimnáziumok végzős tanulói, valamint szüleik, tanáraik tájékoztatása a továbbtanulási lehetőségekről, kiemelten a hiány- és keresett szakképesítésekben;
  • pályaorientációs rendezvények (tanműhely-, üzemlátogatás, egyéb programok) szervezése;
  • gazdálkodó szervezetekkel, szakképző intézményekkel és általános iskolákkal való kapcsolattartás;
  • nyomtatott és online tájékoztató anyagok készítése;
  • kérdőíves kutatások elvégzése, a munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció ellátása.

A pályázat beadásának feltétele:

  • szakirányú (tanári, tanítói, pszichológiai, szociológiai, művelődésszervező, felnőttképzési) felsőfokú végzettség (egyetem, főiskola);
  • kiváló számítástechnikai felhasználói ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, internet és közösségi médiafelületek használata).

A pályázótól elvárt képességek:

  • kiváló kommunikációs képesség (beszédben és írásban);
  • jó szervezői készség, precizitás, rugalmasság;
  • személygépkocsi vezetési gyakorlat.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • saját gépkocsi;
  • B kategóriás jogosítvány.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • oktatás, szakképzés területén szerzett munkatapasztalat, gyakorlat;
  • szakképzési rendszer, vonatkozó jogszabályi háttér ismerete;
  • nyelvismeret.

Amit a kamara nyújt:

  • változatos munkakör;
  • utazási költségtérítés;
  • segítőkész, fiatalos munkaszervezet;
  • béren kívüli juttatás (SZÉP-kártya).

A munkakör évenként megújítandó határozott időtartamra szól, és 2019. július 15-től betölthető.

  • Pályázni pdf formátumú önéletrajz és motivációs levél benyújtásával lehetséges 2019.05.31. 12:00-ig.
  • A pályázatot a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara részére kérjük eljuttatni e-mailben (vkik@veszpremikamara.hu), vagy személyesen (Veszprém, Radnóti tér 1. I. em., Titkárság).
  • Tárgyként kérjük feltüntetni: "Pályázat pályaorientációs tanácsadói állásra".
  • A Kamara fenntartja a jogot, hogy az álláspályázatot a megadott jelentkezési határidő előtt lezárja.

A pályázó a pályázata benyújtásával – a Kamara honlapján közzétett adatkezelési tájékoztatás szerint – előzetes és kifejezett hozzájárulását adja személyes adatai kezeléséhez. A Kamara tájékoztatja a jelentkezőket, hogy a megadott személyes adatokat nem továbbítja harmadik személy részére és – alkalmazás hiányában – a kiválasztási eljárás lezárását követően törölni fogja.